Eğitimlerimiz

Yabancı Dil Kursu YDS-YÖKDİL(2750TL)

 

 

 

 

FIRAT ÜNİVERSİTESİ 2022 İLKBAHAR YDS/YÖKDİL KURSLARI

Tüm öğrencilerimizi kendi seviyelerine uygun ve etkili bir biçimde YDS ve YÖKDİL’e hazırlamak için, farklı kurs olanakları sunuyoruz.

2022 İLKBAHAR YDS/YÖKDİL Hazırlık Programlarımız yüz yüze sınıf ortamında ve uzaktan eğitim (online) şeklinde olmak üzere iki farklı opsiyon ile sunulmaktadır.

 

YDS/YÖKDİL KURSU:

Bu programa en az A2-B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olanların ya da sınavlardan 45-50 puan almış adayların katılması uygundur. Genel İngilizce bilgisine sahip bu kursiyerlerimize akademik sınavlar için gerekli olan Gramer Eğitimi, Kelime ve Okuma Eğitimi, Soru Çözümleri ve Test Tekniği/Stratejileri yanı sıra Zaman Yönetimi Eğitimi kazandırılmaktadır. Kursumuz farklı kaynaklardan olmak üzere özgün soruların ve daha önce çıkmış YDS/YÖKDİL sorularının çözümlerini içermektedir.

 

Not: Dersler 45 dakikadır ve sınıf içerisinde yüz yüze yürütülecektir. Kurs bitiş tarihi YDS sınav tarihinin açıklanmasına göre güncellenebilecektir.

 

25 saat online kelime ve okuma çalışması destek dersi: Her hafta 40 dakikalık uzaktan eğitim platformu üzerinden online olarak yürütülecek bir destek dersidir. Gün ve saat kurs başladıktan sonra belirlenecektir. Ders içeriği önemli kelime öbeklerinin öğretilmesi ve ders dışı okuma çalışmalarının teknik ve yöntemlerinin örneklenmesi ve pekiştirilmesi şeklindedir.